GMP+ certyfikat bezpieczeństwa pasz

Vivena wdrożyła zasady bezpieczeństwa pasz, które są potwierdzone certyfikacją GMP+ B2. Zakres certyfikacji B2 obejmuje firmy produkujące materiały paszowe a nie tylko handlujące nim. Potwierdzeniem wysokiej jakości standardów jest wpisanie Viveny na listę producentów w międzynarodowym systemie bezpieczeństwa pasz GMP+ FSA.

Wdrożony przez nas system pozwala na kontrolę i identyfikacje całego łańcucha dostaw, co gwarantuje bezpieczeństwo i możliwość szybkiego zapobiegania potencjalnym zagrożeniom. Vivena kupuje surowce do produkcji od sprawdzonych plantatorów, z którymi zawiera umowy kontraktacyjne i kontroluje proces produkcji i zbioru. Dostawcami naszych dodatków paszowych są firmy uczestniczące w systemie bezpieczeństwa pasz GMP+.

FSA, skrót od angielskiego „Feed Safety Assurance”, oznacza dosłownie „gwarancję bezpieczeństwa pasz. GMP+ FSA zawiera standardy dla wszystkich ogniw łańcucha paszowego i, przyznany już ponad 18 000 przedsiębiorstwom, stanowi największy z modułów systemu certyfikacji GMP+.

Nasz numer rejestracyjny to GMP052503 – ważność certyfikatu do 30/03/2023


Obecnie produkujemy 3 rodzaje materiałów paszowych na zamówienia głównie firm niemieckich, jak również 1 produkt dla polskiego odbiorcy. Nasze produkty przeznaczone są zarówno dla krów mlecznych jak i mięsnych. Poza tym dostarczamy do naszych odbiorców specjalne materiały paszowe dla drobiu.

Zapraszamy do zakupu naszego nowego produktu paszowego VITUM Z dla krów zasuszonych, który jest już dostępny w sprzedaży w Polsce!