produkcja

Obecnie poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:

Specjalistka/Specjalista ds. fotowoltaiki:

Opis stanowiska
Miejsce pracy – Legnica
• obsługa sprzedażowa z biura (pierwszy kontakt z klientem: telefoniczny, osobisty w miejscu pracy, poprzez portale społecznościowe, przetargi);
• wypełnienie ankiety pierwszego kontaktu i przekazywanie danych handlowcom;
• współpraca z handlowcami;
• przygotowywanie przetargów;
• kalkulacja ofert i przygotowywanie Umów;
• wystawianie faktur: pro form, zaliczkowych i rozliczeniowych;
• dbanie o wysokie standardy obsługi klienta;
• obsługa posprzedażowa:
– zgłoszenia do programu „Mój prąd”,
– zgłoszenia do OSD (Tauron, ENEA itp.),
– kompletowanie Umów, gwarancji, protokołów itp. i wysyłka do klienta,
– zbieranie rekomendacji od klientów;
– udział w webinariach, szkoleniach, samouczenie się.

Wymagania
• bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie Word, Excel, PowerPoint),
• komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
• umiejętność kalkulacji ofert i przygotowywanie Umów,
• mile widziane doświadczenie w pracy przy fotowoltaice i znajomość branży OZE,
• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – mile widziana,
• zdolności analitycznego myślenia, podejmowanie własnej inicjatywy w działaniu, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność,
• prawo jazdy kat. B

Co oferujemy
• umowę o pracę na zastępstwo,
• niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy,
• dużą samodzielność w działaniu,
• ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• pracę w młodym i ambitnym zespole,
• udział w wielu ciekawych projektach.

Ogłoszenie Specjalistka/Specjalista ds. fotowoltaiki

Doradca techniczno-handlowy ds. sprzedaży fotowoltaiki:

• kompleksowa obsługa powierzonych klientów oraz aktywne pozyskiwanie nowych, zarówno indywidualny i biznesowych
• doradztwem w zakresie doboru instalacji fotowoltaicznych
• sporządzanie ofert techniczno-handlowych wraz z wizualizacjami rozmieszczenia modułów
• podpisywanie oraz przygotowywanie umów
• planowaniem działań sprzedażowych
• kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
• współpracą z biurem oraz ekipami instalatorskimi

Wymagania
• minimum 1-2 lata doświadczenia w sprzedaży instalacji PV – warunek konieczny
• znajomości branży OZE – miele widziana
• umiejętność samodzielnego pozyskiwania Klientów
• prawa jazdy kat. B
• doświadczenie we współpracy z rolnikami – mile widziane

• niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy
• wynagrodzenie stałe plus system premiowy
• dużą samodzielność w działaniu
• kontakty sprzedażowe z działu marketingu i handlowego
• ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• pracę w młodym i ambitnym zespole
• możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
• udział w wielu ciekawych projektach

Ogłoszenie Doradca Techniczno-Handlowy

Monter instalacji PV:

Wymagania
• montaż konstrukcji pod moduły fotowoltaiczne
• montaż modułów fotowoltaicznych
• umiejętność obsługi elektronarzędzi
• zdolność do pracy na wysokości
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
• umiejętność pracy w zespole
• sumienność i dokładność

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• możliwość rozwoju zawodowego
• możliwość zdobycia wiedzy technicznej
• szkolenia i wdrożenie

Ogłoszenie Monter Instalacji PV

Wyślij swoje zgłoszenie online na adres – biuro@vivena.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

„Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest Vivena – Natura Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wrocławskiej 68, 59-230 Prochowice. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.”.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez przez Vivena – Natura Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wrocławskiej 68, 59-230 Prochowice, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”